Fiskars xSekera štípací X27 - plastové pouzdro

Fiskars xSekera štípací X27 - plastové pouzdro
Další generace seker Fiskars vychází z 20tiletých zkušeností, zdokonaleného výrobního procesu a pečlivého zpracování detailů.
Výrobce: Fiskars
Vaše cena 2 062,60
Vaše cena bez DPH1 704,60
 
Dostupnost skladem
2 ks
Odeslání
středa 20.6.

Popis:
Další generace seker Fiskars vychází z 20tiletých zkušeností, zdokonaleného výrobního procesu a pečlivého zpracování detailů. Mají vylepšenou geometrii čepele a dosáhli perfektního vyvážení mezi hlavou sekery a topůrkem. Práce je pak mnohem bezpečnější, účinnější a pohodlnější. Všechny sekery jsou nyní snáze rozpoznatelné díky označení výrobku, které je vytištěno na topůrku. Ultra lehké a velmi pevné topůrko z materiálu Fibercomp dělá sekeru prakticky nerozbitnou. Oranžová povrchová úprava jeho konce absorbuje rázy, topůrko v ruce neklouže, pohodlně a pevně se drží s příjemným pocitem. Rozšířený konec topůrka zamezuje vyklouznutí sekery. Pokud ruka při práci sklouzne, je na konci topůrka zastavena. Nová geometrie čepele a zaoblené okraje štípacího klínu umožňují snadné vytažení sekery sevřené ve špalku. Sekery se dodávají s novými typy pouzder pro pohodlné přenášení a ochranu čepele.

Použití:

  • dlouhé topůrko pro dosažení větší energie při štípání velkých špalků
  • hmotnost čepele: 1830 g
  • dodává se s plastovým pouzdrem pro snadné přenášení a skladování
Hmotnost: 2600 g

Délka: 915 mm

Kategorie zboží

Zákaznická linka

Získejte ihned slevu 20 Kč

na váš nákup


Lze uplatnit pro objednávky nad 500 Kč
Sleva se nevztahuje na produkty označené "Prodej za velkoobchodní ceny".
Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas k zasílání obchodních sdělení, který můžete v budoucnu odvolat.

Děkujeme za vložení vaší e-mailové adresy. Právě jsme na ni odeslali slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu v tomto e-shopu.

Zavřít