Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Modely

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu
 
Škoda Favorit  1:28

Stavebnice KLIKLAK, barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
109,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Suchoj Su-7 BMK

Plastikový model letadla Suchoj SU-7 BMK, v měřítku 1:48, počet dílků 162, rozpětí křídel 19,39, délka modelu 35.

359,00 Kč
274,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Hawker Hurricane MK.IIC  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
118,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Santa Maria  1:270

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
112,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání zítra

Santa Maria  1:270 - VÝPRODEJ

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
74,20 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání zítra

Suchoj Su-17/22 M4

Plastikový model letadla Suchoj SU-17/22 M4 v měřítku 1:48, počet dílků 147, rozpětí křídel 28,5, délka modelu 40.

419,00 Kč
322,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Škoda Favorit Rallye 96  1:28

Stavebnice KLIKLAK, barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
112,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Suchoj Su-25 K

Plastikový model letadla Suchoj SU-25 K v měřítku 1:48, počet dílků 163, rozpětí křídel 29,9 délka modelu 32,35.

379,00 Kč
288,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Bburago KIT Maserati Grand Turismo 2008, 1:24

Stavebnice kovového modelu Maserati Grand Turismo 2008 v měřítku 1:24 od Bburago.

549,00 Kč
420,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 18.10.

LAMBORG.REVENTON-KIT COLL. 1:24

Stavebnice kovové autíčko v měřítku 1:24.

549,00 Kč
451,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Black Falcon  1:120

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

179,00 Kč
136,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

1:48 Autobus kloubový - mix variant či barev

Kloubový autobus s otevíracími dveřmi, 3 barevná provedení.

359,00 Kč
292,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 100 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Messerschmitt Me 262 B-1a/U1 1:7

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
106,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Mig 17 PF/PFU  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

209,00 Kč
166,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Fairey Swordfish Mk.2 Limited  1

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 2.sv.válka.

199,00 Kč
153,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Cutty Sark  1:180

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

179,00 Kč
136,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Avia BH 11  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
97,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Chance Vought F4U-1 Corsair  1:7

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
116,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

R.A.F. SE 5a. Scout  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 1.sv.válka.

139,00 Kč
108,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Fokker Dr. 1   1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 1.sv.válka.

139,00 Kč
114,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Mig 17 F  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

209,00 Kč
169,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Supermarine Spitfire MK.VI  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
106,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Messerschmitt Me 262 A  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
110,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Viking  1:60

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

189,00 Kč
156,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Road Bot Lamborghini 1:32 se světlem

Kolekce propracovaných Road botů v poměru 1:18 se zvukovými a světelnými efekty.

449,90 Kč
325,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 21.10.

Kovový model autíčka 5 ks

Super kovový modýlek autíčka propracovný do detailů. 5 ks autíček různých typů v jednom balení.

199,90 Kč
165,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 100 ks
Odeslání
pondělí 21.10.

Suchoj Su-7 BKL

Plastikový model letadla Suchoj SU-7 BKL, v měřítku 1:48, počet dílků 164, rozpětí křídel 19,39, délka modelu 35.

359,00 Kč
274,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Polikarpov I-153 Čajka  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

139,00 Kč
110,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.

Road Bot Hummer H3 1:32 se světlem

Kolekce propracovaných Road botů v poměru 1:18 se zvukovými a světelnými efekty.

449,90 Kč
325,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 21.10.

Amiot 143  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

189,00 Kč
150,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 18.10.