Modely

řadit podle: Oblíbenosti UP DOWN Ceny UP DOWN Názvu UP DOWN

Škoda Favorit 1:28

Škoda Favorit  1:28

Stavebnice KLIKLAK, barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

109,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

1:48 Autobus kloubový - mix variant či barev

1:48 Autobus kloubový - mix variant či barev

Kloubový autobus s otevíracími dveřmi, 3 barevná provedení.

skladem
více než 100 ks
Odeslání zítra

359,00 Kč

292,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

1:48 Autobus kloubový - mix variant či barev - VÝPRODEJ

1:48 Autobus kloubový - mix variant či barev - VÝPRODEJ

Kloubový autobus s otevíracími dveřmi, 3 barevná provedení.

skladem
1 ks
Odeslání zítra

359,00 Kč

238,70 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Santa Maria 1:270

Santa Maria  1:270

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání zítra

139,00 Kč

112,40 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Santa Maria 1:270 - VÝPRODEJ

Santa Maria  1:270 - VÝPRODEJ

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
1 ks
Odeslání zítra

139,00 Kč

76,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

LAMBORG.REVENTON-KIT COLL. 1:24

LAMBORG.REVENTON-KIT COLL. 1:24

Stavebnice kovové autíčko v měřítku 1:24.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
čtvrtek 30.5.

451,60 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Cutty Sark 1:180

Cutty Sark  1:180

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

179,00 Kč

136,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Model Bristol Bulldog 1:48 15,3x21,1cm

Model Bristol Bulldog 1:48 15,3x21,1cm

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

109,00 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Amiot 143 1:72

Amiot 143  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

189,00 Kč

150,30 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Avia BH 11 1:48

Avia BH 11  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

97,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

R.A.F. SE 5a. Scout 1:48

R.A.F. SE 5a. Scout  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 1.sv.válka.

skladem
více než 10 ks
Odeslání zítra

139,00 Kč

108,50 Kč

včetně DPH
Detail zboží

R.A.F. SE 5a. Scout 1:48 - VÝPRODEJ

R.A.F. SE 5a. Scout  1:48 - VÝPRODEJ

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 1.sv.válka.

skladem
1 ks
Odeslání zítra

139,00 Kč

76,00 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Hawker Hurricane MK.IIC 1:72

Hawker Hurricane MK.IIC  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

118,70 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Mig 17 F 1:48

Mig 17 F  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pátek 24.5.

209,00 Kč

169,50 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Suchoj Su-25 UB/UBK

Suchoj Su-25 UB/UBK

Plastikový model letadla Suchoj SU-25 UB/UBK v měřítku 1:48, počet dílků...

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

409,00 Kč

315,60 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Suchoj Su-17/22 M3

Suchoj Su-17/22 M3

Plastikový model letadla Suchoj SU-7 BKL, v měřítku 1:48, počet dílků...

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pátek 24.5.

419,00 Kč

322,50 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Suchoj Su-7 BMK

Suchoj Su-7 BMK

Plastikový model letadla Suchoj SU-7 BMK, v měřítku 1:48, počet dílků...

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

359,00 Kč

274,40 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Jakovlev Jak 3 1:72

Jakovlev Jak 3  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

109,70 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Messerschmitt Me 262 A 1:72

Messerschmitt Me 262 A  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

110,00 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Mig 17 PF/PFU 1:48

Mig 17 PF/PFU  1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

209,00 Kč

166,90 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Leo 451 1:72

Leo 451 1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

189,00 Kč

152,00 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Fokker S 11 "Instructor" 1:48

Fokker S 11 "Instructor" 1:48

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

111,70 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Suchoj Su-17/22 M4

Suchoj Su-17/22 M4

Plastikový model letadla Suchoj SU-17/22 M4 v měřítku 1:48, počet dílků...

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

419,00 Kč

322,50 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Messerschmitt Me 262 B-1a/U1 1:7

Messerschmitt Me 262 B-1a/U1 1:7

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

106,70 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Fairey Swordfish Mk.2 Limited 1

Fairey Swordfish Mk.2 Limited  1

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení 2.sv.válka.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

199,00 Kč

153,40 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Suchoj Su-7 BKL

Suchoj Su-7 BKL

Plastikový model letadla Suchoj SU-7 BKL, v měřítku 1:48, počet dílků...

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

359,00 Kč

274,40 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Polikarpov I-153 Čajka 1:72

Polikarpov I-153 Čajka  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

110,40 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Morane Saulnier MS 406 1:72

Morane Saulnier MS 406  1:72

Slepovací stavebnice lepidlo a barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

107,00 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Vrtulník Mi 2 - Policie 1:48

Vrtulník Mi 2 - Policie  1:48

Stavebnice KLIKLAK, barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pátek 24.5.

169,00 Kč

129,80 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Škoda Favorit Rallye 96 1:28

Škoda Favorit Rallye 96  1:28

Stavebnice KLIKLAK, barvy nejsou součástí balení.

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pátek 24.5.

139,00 Kč

112,20 Kč

včetně DPH
Detail zboží

Kategorie zboží

Zákaznická linka

Získejte ihned slevu 20 Kč

na váš nákup


Lze uplatnit pro objednávky nad 500 Kč
Sleva se nevztahuje na produkty označené "Prodej za velkoobchodní ceny".
Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas k zasílání obchodních sdělení, který můžete v budoucnu odvolat.

Děkujeme za vložení vaší e-mailové adresy. Právě jsme na ni odeslali slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu v tomto e-shopu.

Zavřít

Vstup do této kategorie

je povolen jen osobám starším 18 let

Odejít Pokračovat