jed RATIMOR granule 200g

jed RATIMOR granule 200g
Ratimor je granulovaný rodenticid používaný v místech se zemědělskými výrobky, uvnitř chovatelských farem a také ve skladištích potravin.
Vaše cena 42,60
Vaše cena bez DPH35,20
 
Dostupnost skladem
více než 100 ks
Odeslání
středa 23.8.

účinná látka: 0,05 g / kg antikoagulant bromadialon, 99,995% atraktivního nástrahového materiálu

Popis a působení:
Ratimor je granulovaný rodenticid používaný v místech se zemědělskými výrobky, uvnitř chovatelských farem a také ve skladištích potravin. Účinně hubí černé potkany, šedé potkany, krysy i myši domácí. Bromadialon patří mezi koagulační jedy. Po požití snižuje srážlivost krve a zvyšuje prostupnost krevních cest a zasažený hlodavec hyne vnitřním vykrvácením. Ratimor působí již jednorázovým požitím nástrahy, je velmi dobře přijímán a úhyn nastává mezi 3 - 10 dnem po přijetí smrtelné dávky. Nástraha nevyvolá obranný reflex. Přípravek obsahuje hořké činidlo, které působí jako chuťový odpuzovač pro člověka.

Dávkování:

  • černí potkani (Rattus rattus): 1 - 5 hromádek o hmotnosti asi 20 g (20 g odpovídá 2 polévkovým lžícím) na několik míst.
  • šediví potkani (Rattus norvegicus): 1 - 5 hromádek o hmotnosti asi 20 g (20 g odpovídá 2 polévkovým lžícím) na několik míst.
  • krysy: 1 - 5 hromádek o hmotnosti asi 20 g (20 g odpovídá 2 polévkovým lžícím) na několik míst.
  • myši domácí: 1 - 3 hromádky o hmotnosti asi 10 g na několik míst.
Aplikované nástrahy kontrolovat a doplňovat v místech jejich oděru. Nástrahy umístit do nepřístupných míst pro děti, domácí zvířata... /nejlépe do trubek a podobných skrytých míst/.

Parametry

Hmotnost (g) 250 g

Kategorie zboží

Zákaznická linka

Získejte ihned slevu 20 Kč

na váš nákup


Lze uplatnit pro objednávky nad 500 Kč
Sleva se nevztahuje na produkty označené "Prodej za velkoobchodní ceny".
Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas k zasílání obchodních sdělení, který můžete v budoucnu odvolat.

Děkujeme za vložení vaší e-mailové adresy. Právě jsme na ni odeslali slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu v tomto e-shopu.

Zavřít