Rodenticid RATIMOR granule 600g

Rodenticid RATIMOR granule 600g
Granulovaný rodenticid používaný v místech se zemědělskými výrobky, uvnitř chovatelských farem a také ve skladištích potravin. Účinně hubí černé a šedé potkany, krysy i myši domácí. Po požití snižuje srážlivost krve a zvyšuje prostupnost krevních cest.
Vaše cena 90,80
Vaše cena bez DPH75,00
 
Dostupnost skladem
více než 100 ks
Odeslání
pondělí 25.9.
Granulovaný rodenticid používaný v místech se zemědělskými výrobky, uvnitř chovatelských farem a také ve skladištích potravin. Účinně hubí černé a šedé potkany, krysy i myši domácí. Po požití snižuje srážlivost krve a zvyšuje prostupnost krevních cest. Zasažený hlodavec hyne vnitřním vykrvácením. Působí již při jednorázovém požití nástrahy. Je velmi dobře přijímána. K úhynu dochází mezi 3 - 10 dnem po přijetí smrtelné dávky. Nástraha nevyvolá obranný reflex. Přípravek obsahuje hořké činidlo, které působí jako chuťový odpuzovač pro člověka. Nástrahy umístíme do nepřístupných míst pro děti a domácí zvířata. Účinná látka: Bromadialon. Balení 600 g.

Parametry

Hmotnost (g) 600 g
Produktová skupina Rodenticid
Velikost balení 600g
Typ RATIMOR granule 600g

Kategorie zboží

Zákaznická linka

Získejte ihned slevu 20 Kč

na váš nákup


Lze uplatnit pro objednávky nad 500 Kč
Sleva se nevztahuje na produkty označené "Prodej za velkoobchodní ceny".
Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas k zasílání obchodních sdělení, který můžete v budoucnu odvolat.

Děkujeme za vložení vaší e-mailové adresy. Právě jsme na ni odeslali slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu v tomto e-shopu.

Zavřít