Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Dobrá semena Rajče tyčkové - Indigo Rose černé 10s


INDIGO ROSE - skutečně černé rajče s anthokyany ve slupce plodu. Mladé plody jsou černofialové, nejintenzivněji na osluněné části.
Prodej ukončen

Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%


Podrobný popis

Lycopersicon esculentum Mill. / Rajčiak

Popis:

INDIGO ROSE - skutečně černé rajče s anthokyany ve slupce plodu. Mladé plody jsou černofialové, nejintenzivněji na osluněné části. Při zrání se „zelené líčko“ na zastíněné straně plodu vybarvuje do červena. Dužina plodu je růžově červená, kulaté plody dorůstají hmotnosti 70 - 90 g. Polopozdní tyčkové rajče pro skleník i pole.


Popis SK:

INDIGO ROSE - skutočne čierny rajčiak s antokyánmi v šupke plodu. Mladé plody sú čiernofialové, najintenzívnejšie na oslnenej časti. Pri zrení sa „zelené líčko“ na zatienenej strane plodu vyfarbuje do červena. Dužina plodu je ružovočervená, guľaté plody dorastajú do hmotnosti 70 - 90 g. Poloneskorý kolíkový rajčiak do skleníka aj na pole.

Sortiment řady „Dobrá semena“ je vybrán tak, aby doplňoval a rozšiřoval nabídku semen o odrůdy, které zcela jistě stojí za vyzkoušení. Hlavním posláním této řady je, aby to, co z těchto „Dobrých semen“ vyroste, bylo opravdu DOBRÉ.