Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Transceiver

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

2 744,20 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve středu

XtendLan XL-MGB-LXT; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor.

538,50 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v úterý

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

1 731,00 Kč
včetně DPH

Skladem 5 ks Odesíláme ve středu

Aruba 10G SFP+ na SFP+

6 091,40 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve středu

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C)

3 309,40 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve středu

Aruba 10G SFP+ na SFP+

4 479,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C)

3 117,70 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve středu

Aruba IOn 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

1 861,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

XtendLan MGB-LXA-LCvH; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM.

503,40 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v úterý

XtendLan MGB-LXB-LCvH; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM.

642,40 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v úterý

XtendLan FOA-P03A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů.

286,80 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v úterý

XtendLan FOA-P12A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů.

266,20 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v úterý

XtendLan FOA-P06A; Slouží k zatlumení optického výkonu v případě přesycení přijímačů.

286,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v úterý