Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Kabelové spojky

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

Spojovací krabicová svorka ABB Wago je třívodičová a bezšroubová. Má rozměry 5,8 x 14 x 16,7 mm.

41,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

- jack vidlice 3,5 mm stereo - 2x jack zásuvka 3,5 mm stereo

38,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek 2.5.

236,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

DATACOM UTP Cat6 lanko 100 m; Instalační nestíněný kabel kategorie Cat6 určený především pro výrobu kabelové konfekce (např. propojovací kabely).

1 475,20 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme zítra

Xtend Solarmi instalační oko GF-M8/PA; Instalační kabelové oko pro připojení vodiče do ukončovacího prvku, které pomáhá zabránit nežádoucímu zkroucení a poškození jednotlivých žil kabelu. pro přip...

14,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

182,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v pondělí

Kabelová koncová svorka ve žluté barvě, s těsnícím gelem Scotchlok, je určená pro kabel 0,4 - 0,7 mm2, 30V, 105 °C.

41,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Akyga® AK-AD-05 je vysoce kvalitní, esteticky vyrobený adaptér HDMI, který se používá k propojení dvou kabelů HDMI dohromady.

52,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

DATACOM UTP Cat6 lanko 50 m; Instalační nestíněný kabel kategorie Cat6 určený především pro výrobu kabelové konfekce (např. propojovací kabely).

802,20 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

XtendLan XL-MTB-CB03P; 10Gb/s spojovací metalický kabel pro rozhraní SFP+, pasivní.

740,60 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

261,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

237,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Xtend Solarmi instalační oko M6; Lisovací kabelové oko s PVC izolací. Pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče!).

13,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

24,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Xtend Solarmi řadová svorka RSA 35 A; Řadové svorky RSA jsou určeny do všech segmentů elektrotechnického průmyslu pro spojování elektrických obvodů malého a nízkého napětí měděnými, eventuálně hliníkovými …

64,00 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme zítra

Gelová spojka UR pro 3 kabely (Lock joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,9 mm - izolace 1,67 mm

13,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

- jack 3,5 mm zásuvka - jack 3,5 mm zásuvka

77,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek 2.5.

spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty

27,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Gelová spojka UY pro 2 kabely (Lock Joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,7 mm - izolace 1,52 mm

24,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3

26,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

267,00 Kč
včetně DPH

Skladem 5 ks Odesíláme v pondělí

SFP plus propojovací kabel s rychlostí 10Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí a podobně.

753,10 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

Hliníkové objímky na upevnění spojů, zejména při spojování monofilních materiálů.

78,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

Optický spojka pro zakončení optického pigtailu v optické vaně či rozvaděči Optický adaptér (coupling) slouží ke vzájemnému propojení libovolných okonektorovaných optických vláken, například patchcordů, …

42,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

119,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Singlemode The best solution for Splice Boxes The high quality DIGITUS® fiber optic couplers with ceramic ferrule …

42,80 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

Nestíněná UTP spojka cat.6 pro spojení dvou kabelů pomocí zářezového pole.

154,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra