Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Optické kabely

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

146,40 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

46,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

169,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Optický venkovní box IP65 je určený pro 16 vláken.

968,00 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v pátek

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace.

128,30 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

Optický pack kabel duplex LC-ST Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

384,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

DROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH Popis Optický kabel Solarix SXKO-DROP-4-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace.

5 031,20 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

Popis produktu Ethernetový patch kabel UniFi UC-Patch-RJ45-BK-50 v černé barvě je s délkou 22cm ideální na propojení (nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti.

1 582,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Nedis PROFIGOLD TosLink 5 m šedý; Digitální optický audio kabel lze použít k připojení Hi-Fi nebo komponent domácího kina, jako je stereo systém nebo přehrávač Blu-ray, k přijímači.

538,90 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme zítra

Ubiquiti UFiber SM 200; Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 60 m zakončený LC konektory na obou stranách.

2 701,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

DROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH Popis Optický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace.

7 347,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

211,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

160,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

174,40 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

203,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Nedis PROFIGOLD TosLink 3 m šedý; Digitální optický audio kabel lze použít k připojení Hi-Fi nebo komponent domácího kina, jako je stereo systém nebo přehrávač Blu-ray, k přijímači.

448,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spolehlivý nabíjecí a synchronizační kabel slouží k nabíjení zařízení.

195,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

82,30 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

Net-X optický pigtail ST 2 m; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: ST; Typ vlákna: 9/125 µm; Délka: 2 m;...

24,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

The Supermicro CBL-0348L enables SFP+ 10G Ethernet highspeed connections for servers, adapter cards, and switches.

1 222,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

PremiumCord 25M-25M 3 m; Datový kabel s paralelními porty Canon 25-pin slouží pro připojení PC k datovému přepínači.

110,60 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme zítra

Výprodej

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spolehlivý nabíjecí a synchronizační kabel slouží k nabíjení zařízení.

167,80 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

258,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

291,60 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchcord DATACOM LC-ST 62,5/125 MM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

225,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,2m OM4

58,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Aktivní optický kabel HDMI Akyga® AK-HD-400L je ideální volbou pro ty, kteří hledají robustní kabel pro připojení svých audio/video zařízení.

2 683,10 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v pondělí

Nedis PROFIGOLD TosLink 2 m šedý; Digitální optický audio kabel lze použít k připojení Hi-Fi nebo komponent domácího kina, jako je stereo systém nebo přehrávač Blu-ray, k přijímači.

373,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

Popis produktu: Baseus Crystal Shine je spolehlivý nabíjecí a synchronizační kabel slouží k nabíjení zařízení.

212,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Nedis PROFIGOLD TosLink 1 m šedý; Digitální optický audio kabel lze použít k připojení Hi-Fi nebo komponent domácího kina, jako je stereo systém nebo přehrávač Blu-ray, k přijímači.

318,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra