Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Optické kabely

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu
 

XtendLan FOPLCSCD550OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specif...

231,11 Kč
231,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

XtendLan FOPSCSCD109; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

220,22 Kč
220,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

XtendLan FOPLCSCS39R; Armovaný (pancéřovaný) optický patchcord sloužící k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Je zcela odolný proti zlomení běžnou manipulací. Má stejný ohybový rádius...

152,50 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks

XtendLan FOPLCLCD59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

194,81 Kč
194,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

XtendLan FOPLCLCD0,59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);...

151,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks

XtendLan FOPLCSTD250OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specif...

197,23 Kč
197,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

XtendLan FOPLCLCD0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohy...

156,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

XtendLan FOPLCLCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

192,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks

XtendLan FOPSTSTD2625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifika...

188,80 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

XtendLan FOPLCSCD159; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);...

259,80 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

XtendLan FOPLCSCAD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);...

209,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

XtendLan FOPLCSCD59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

194,81 Kč
194,80 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

XtendLan FOPLCSCAD59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

185,13 Kč
185,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

XtendLan FOPSCASCAD39; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...

205,80 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

Optický patchcord DATACOM LCSC 50/125 MM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

253,30 Kč
včetně DPH

skladem
4 ks

MikroTik XQ+DA0003; Patch kabel od MikroTiku je určený pro 100 Gbit propojení dvou zařízení (CCR2216 a CRS504) s QSFP28 slotem. Délka 3 metry. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát:...

1 650,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

MikroTik XQ+BC0003XS+; Patch kabel od MikroTiku umožňuje připojit až čtyři 25 Gbit SFP28 zařízení k vašemu CRS504 nebo CCR2216 pomocí QSFP28. Délka 3 metry. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát:...

2 240,70 Kč
včetně DPH

skladem
4 ks

XtendLan FOPLCLCD79; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

208,12 Kč
208,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

XtendLan FOPLCSCD10625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specifik...

272,90 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

XtendLan FOPLCSCD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

158,51 Kč
158,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks

XtendLan FOPSCSCS59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

127,80 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks

Optický patchcord DATACOM LCLC 09/125 SM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: SM...

209,00 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

XtendLan FOPLCSCAD39; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);...

184,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

XtendLan FOPLCSCD350OM4; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Dosah max. 550 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode...

213,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

XtendLan FOPSCSCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

173,03 Kč
173,00 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

XtendLan FOPLCSCD150OM4; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: multimode; Specif...

181,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

XtendLan FOPSCASCD19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE...

181,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

UBNT UFiber ODN 2 m; Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní provedení. Vlnové délky 850/1310 nm. S...

219,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

XtendLan FOPLCSCAD29A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

185,13 Kč
185,10 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

Optický patchcord DATACOM STSC 50/125 MM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

214,00 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks