Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

EPONA Traubenkernmehl - moučka z hroznových jader 1,5 kg


Moučka z hroznových jader Speciální krmný doplněk pro koně vyrobený ze 100% sušených hroznových jader, podporuje imunitní systém, …
Prodej ukončen

Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%


Podrobný popis

Moučka z hroznových jader Speciální krmný doplněk pro koně vyrobený ze 100% sušených hroznových jader, podporuje imunitní systém, hojení ran, krevní oběh a srdce, potlačuje stres. Obsahuje vysoký podíl OPC = oligomerický proanthocyanidin, jenž patří do skupiny přírodních antioxidantů, které chrání tělesné buňky před poškozením volnými radikály. OPC je v současnosti nejsilnější ze všech známých antioxidantů, je 18x účinnější než vitamín C a 40x účinnější než vitamín E. Vzhledem ke svému složení je jednou z několika málo látek, které mohou působit přímo na krev, mozek i míchu - pronikají všemi typy buněčných membrán a mohou uplatňovat antioxidační ochranu ve všech tkáních. Výtažek z hroznových jader napomáhá léčbě cévních poruch, posiluje slabé vlásečnice a zvyšuje průtok krve především končetinami, chrání zrak před poškozením - příznivě působí i na krevní oběh v očích, zmenšuje rizika rakoviny a srdečních onemocnění, snižuje možnost poškození kolagenu v kůži, pomáhá při jeho uchování a zesílení. Zklidňuje alergické projevy, blokuje uvolňování chemických látek účastnících se alergických reakcí, bolestivých stavů a zánětů. Odstraňuje edémy a otoky, rozpouští sraženiny, zpomaluje celkové stárnutí organismu, výrazně zlepšuje mozkové a svalové funkce. Je vyrobená bez konzervačních látek v certifikované BIO kvalitě. Analytické složky:

Obsah ve 100 g: vláknina 58,3 g, sacharidy 17,2 g, proteiny 9,5 g, tuky 5,7 g. Obsah polyfenolických látek podle analýzy prof. Treuttera, TU Mnichov: Katechin: 2,97 mg/g, Epicatechin: 1,62 mg/g, OPC: 17,16 mg/g.

Krmný návod: Doporučená krmná dávka: 30-50 g denně v závislosti na hmotnosti koně. Celkové množství: 30 g denně = 50 dní, 50 g denně = 30 dní, 1 balení postačí na cca 50 dní.


Parametry

Určeno pro zvíře: Kůň