Vaše cena | 109,00 Kč |
Vaše cena bez DPH | 97,30 Kč |
Dostupnost | Skladem > 5 ks |
Odesíláme v úterý 13.5. |
BS20 - Chuťový stimulátor pro rybolov od Marcel Van Den Eynde
V laboratořích společnosti Marcel Van Den Eynde byl vyvinut speciální stimulátor chuti k jídlu, známý jako BS20. Tento produkt, pečlivě testovaný a optimalizovaný, představuje všestranné aditivum, ideální pro širokou škálu rybolovných technik, včetně feederu, method feederu a plavané.
Charakteristika a použití
BS20 je chuťový stimulátor, navržený s ohledem na specifické detekční schopnosti ryb. Jeho účinnost je maximalizována při kombinaci s vybranými aditivy z naší nabídky. Doporučujeme následující poměry:
Pro kombinaci s aditivy jako Bream T, Vanilla, Strawberry nebo Banana: poměr 1:1 (BS20 : aditivum). Pro kombinaci s Bream Caramel nebo Big Fish: poměr 1:2 (BS20 : aditivum).
BS20 je efektivní celoročně, nicméně nejlepších výsledků dosahuje v teplejších obdobích. Doporučujeme jeho použití v kombinaci se sladkými produkty, jako je Record Sweet, spíše než se slanými, například Record Silver. Testy prokázaly vynikající výsledky na pomalu tekoucích a stojatých vodách.
Dávkování
Balení obsahuje 300 gramů, což je ideální množství pro 2 až 4 kg návnadové směsi. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme:
Aplikovat 50 % BS20 na začátku míchání směsi a zbývajících 50 % na konci. Alternativně je možné přidat celou dávku BS20 na úplný závěr přípravy návnady.
Testy ukázaly, že použití BS20 zvyšuje šanci na úlovek větších ryb. BS20 je také výborný pro použití s červy. Jsme přesvědčeni, že BS20 je cenným doplňkem vaší návnadové směsi.
Doporučený mix
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme následující směs:
1 kg Record Sweet 1 kg Skimmer 250 g Big Fish 100 g BS20