Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Milý Ježíšku! Víme, po čem děti touží

 

 

Hezký den,

s blížícím se vánočním obdobím stoupá počet dopisů adresovaných Ježíškovi. Hračky, které jsme přímo pro vás v této nabídce vybrali, se objevují v mnoha z dětských psaníček. Na Kukačka.cz jsme si na ně připravili akční nabídky. A jako první vám představujeme příšerné krásky ze střední školy Monster High známé z animovaného seriálu.

755 Kč
PROHLÉDNOUT
 
Pro milovníky rychlých aut:
 258 Kč
PROHLÉDNOUT
 
Pro ty, které rády Barbie:
Už v roce 1959 našly první dívenky zalíbení v plastových panenkách jménem Barbie. A tato velká láska napříč časem a prostorem trvá dodnes. Zvolit "bárbínu" jako vánoční dárek se rovná sázce na jistotu.
V naší nabídce pro vás jsme vybrali trojici těch, které momentálně frčí. Prohlédněte si dvojici hvězdných kamarádek a také kreativní Spirálové návrhářství.
981 Kč
PROHLÉDNOUT
 
Pro fanoušky skládaček:
Na tomto ikonickém a impozantním zámku, nad kterým se tají dech, naleznete vyobrazených více než sto známých postaviček z dílny Walta Disneyho. 

216 dílků této monumentální skládačky se dá sestavit jednoduše bez použití lepidla a zaručí
tak dětem i rodičům zábavu
na dlouhé hodiny.
499 Kč
PROHLÉDNOUT
814 Kč
PROHLÉDNOUT
 
 
1 414 Kč
PROHLÉDNOUT
 
 
831 Kč
PROHLÉDNOUT
783 Kč
PROHLÉDNOUT
 
 
1 601 Kč
PROHLÉDNOUT
V nákupní galerii Kukačka.cz se můžete inspirovat nejen při úvahách nad dárky pro naše nejmenší. Naleznete zde více než 75 000 produktů, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější. 
 
 
Další zajímavé nabídky naleznete v naší internetové nákupní galerii www.kukacka.cz.