Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Spokey RIBBON Sada 3 posilovacích gum, 225 cm


Využití tréninkových gum Spokey RIBBON III umožní maximální efekt z tréninku a zaměření se na jednotlivé svalové partie.
Prodej ukončen

Podrobný popis


Sada fitness gum Spokey RIBBON:

- to jsou 3 gumy s různou úrovní odporu: light (7 kg), medium (12 kg), heavy (17 kg)
- ideální pro zpestření každodenního tréninku
- umožní maximální efekt z tréninku a zaměřit se na jednotlivé svalové partie
- díky jejich tvaru (225 x 15 cm) je lze použít pro protahovací cvičení, fitness, aerobic, pilates, jógu či crossfitPokud hledáte efektivní a osvědčený způsob pro domácí trénink, vsaďte na fitness sadu gum Spokey RIBBON . Jedná se o univerzální vybavení, které vám umožní provádět protahovací či posilovací cvičení. Díky svým vlastnostem a délce (225 x 15 cm) gumy RIBBON zpestří váš každodenní trénink. Gumy fungují podobným způsobem jako gumový expandér – umožňují vám provádět strečink nebo pohyby do boku, díky čemuž obohatíte váš trénink o nové cviky a zapojíte do práce potřebné svalové skupiny. Gumy RIBBON můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates.

Gumy s různou úrovní odporu

RIBBON to je sada tří gum s různou úrovní odporu. Díky tomu jsou ideální volbou pro kohokoliv, bez ohledu na aktuální fyzickou kondici. Během cvičení si vyberete tu, která bude nejlépe odpovídat vaší aktuální formě a typu tréninku:

- light (světle šedá): 7 kg
- medium: (tmavě šedá): 12 kg
- heavy (oranžová): 17 kg

Light guma (s tloušťkou 0,35 mm) s nejnižší úrovní odporu (7 kg) je ideální pro začátečníky. Pomůže získat správnou techniku cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma Spokey RIBBON medium (s tloušťkou 0,45 mm a 12 kg odporem) je ideální pro ty, jenž chtějí zpestřit svůj trénink, zatímco guma heavy (s tloušťkou 0,55 mm a odporem 17 kg) je určena těm, kteří rádi cvičí na 200 %. Se sadou gum Spokey RIBBON dosáhnete nejlepších tréninkových výsledků.Nepostradatelné nejen pro domácí tréninky

Tréninkové gumy Spokey RIBBON III doporučují profesionálové i osobní trenéři. Gumy jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku. Gumy RIBBON zpestří vaše každodenní cvičení a umožní vám přizpůsobit si trénink přesně podle vašich potřeb tak, abyste zapojili ty svalové skupiny, na kterých vám nejvíce záleží.

Parametry:
materiál: latex
délka: 225 cm
šířka: 15 cm
tloušťka: light: 0,35 mm; medium: 0,45 mm; heavy: 0,55 mm
stupeň napětí: light: 7 kg; medium: 12 kg; heavy: 17 kg

Informace pro velkoodběratele:
balení: 44 sad/karton
možný prodej po 1 sadě