Truhlík pro vertikální zahradu, bílá barva, GreenSun

Samozavlažovací truhlík pro vertikální zahradu. Designový doplněk pro interiéry a exteriéry firemních prostor či domácností.

Výrobce: GreenSun

Dárkový poukaz Za objednání tohoto produktu od nás obdržíte dárkový poukaz se slevou 15 % na nákup designových samozavlažovacích květináčů GreenSun.

Běžná cena 1 299,00
Vaše cena 699,00
Vaše cena bez DPH 577,69
 
Dostupnost skladem
více než 100 ks
Odeslání
pondělí 27.5.

Podrobný popis

Samozavlažovací truhlík pro vertikální zahradu. Designový doplněk pro interiéry a exteriéry firemních prostor či domácností.

Jednoduše připevněte pomocí úchytů truhlík/y na zeď v kanceláři nebo štít domu a nechte rostliny vytvořit krásné a netradiční prostředí. Můžete tak dosáhnout svých zahradnických tužeb, i když nemáte dostatek prostoru. A navíc vám každá návštěva bude toto kreativní řešení závidět.

Vytvořit si záhon na svislo vůbec nemusí být složité, jak se zdá. Truhlíky vyskládáte nad sebe a díky samozavlažovacímu systému stačí zalévat pouze ten horní, zbytek se již zařídí úplně sám. 

Nebojte se experimentovat ve výběru rostlin, které zasadíte do vertikální zahrady. Kromě např. skalniček, které potřebují příliš hluboko zakořenit, můžete vybrat téměr cokoliv. Nemusíte se bát ani zasadit jahody, hrášek a také samozřejmě bylinky - podmínky jsou pro ně perfektní. 

Vertikální zahrada je nenáročná na prostor a má všechny klady zelené plochy - zlepšuje městské ovzduší, protože vzduch čistí a zvlhčujeizoluje od hluku a samozřejmě zvyšuje prestiž daného místa

Délka: 60cm
Šířka: 20cm
Hloubka: 18cm

Parametry

rozměr balení (Š x V x H) 70 x 20 x 20

Kategorie zboží

Zákaznická linka

Získejte ihned slevu 20 Kč

na váš nákup


Lze uplatnit pro objednávky nad 500 Kč
Sleva se nevztahuje na produkty označené "Prodej za velkoobchodní ceny".
Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas k zasílání obchodních sdělení, který můžete v budoucnu odvolat.

Děkujeme za vložení vaší e-mailové adresy. Právě jsme na ni odeslali slevový kód, který můžete uplatnit při nákupu v tomto e-shopu.

Zavřít

Vstup do této kategorie

je povolen jen osobám starším 18 let

Odejít Pokračovat