Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Vitamin AD3EC a.u.v. sol 1l


Tekutý vitaminový koncentrát pro zvířata. U ptáků se doporučuje podávat v období růstu a snášky, jako prevence avitaminoz a hypovitaminoz, …
Prodej ukončen

Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%


Podrobný popis

Tekutý vitaminový koncentrát pro zvířata. U ptáků se doporučuje podávat v období růstu a snášky, jako prevence avitaminoz a hypovitaminoz, dále ke zvýšení odolnosti při různých onemocněních, v období vakcinace, nakládání, transportu, stressech apod. U savců se doporučuje podávat mláďatům v průběhu prvního týdne po narození, chovným a plemenným zvířatům pro zlepšení reprodukčních ukazatelů, preventivně při různých typech zátěže, např. transportech, vakcinacích, infekčních nebo parazitárních onemocněních.

Složení:

Vitamin A(Retinoli palmitas) 31,548g (1,7 mil.U.I./g), Vitamin D3 (Cholecalciferolum) 5,250g (1mil.U.I./g-), Vitamin E (alfa -tocoferoli acetas) 33g, Vitamin C (Natrii ascorbas) 115g.

Podání a dávkování:

Podává se v pitné vodě nebo krmivu. Drůbež: 1 ml /1l pitné vody (tj.1 kávová lžička na 5 l vody) po dobu min. 5 dnů králíci, nutrie činčily aj. kožešinová zvířata: 2ml na 1l pitné vody po dobu min. 5 dnů exotické ptactvo: obecná dávka je 0,1ml /kg ž.hm./den holubi a pernatá zvěř: 1ml na 1l pitné vody pštrosi: 20ml/ks /den skot: 20 ml/ks/den telata: 10ml/ks/den prasata, selata: 2-4ml/ks/den kůň, klisna: 20ml/ks/den hříbě: 10 ml/ks/den.


Parametry

Určeno pro zvíře: Kůň, Prase, Skot, Drůbež, Drobní savci, Králík, Ptáci, Kožešinová zvířata