Košík je prázdný
Kategorie zboží
Zákaznická linka

Výbušná koťátka: Párty karty


Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu! Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru.
Prodej ukončen

Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%


Podrobný popis

Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu! Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru. Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů.

Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Pokud ten hráč nemá kartu Zneškodni, která mu umožní zneškodnit koťátko pomocí laserového ukazovátka, podrbáním na bříšku nebo sendviče s šantou kočičí. Úkolem všech ostatních karet v balíčku je pomoci hráčům držet se výbušným koťátkům z cesty (nebo je nastrčit do cesty ostatním). Toto balení obsahuje nové karty, díky kterým si můžete zahrát až v deseti lidech!

A ještě něco navíc! Abyste si nezaměnili své drinky, tak použijte super stylové rozlišovače na skleničky!

Obsah balení: 120 karet 10 originálních rozlišovačů skleniček 1 česká pravidla Obsahuje 1 nevyměnitelnou baterii typu AG10/LR1130.